Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дифузор сигнальний "крапля" червоного кольору Nitecore NTW40 використовується в екстрених ситуаціях як сигнальний вогонь для вказівки свого місця розташування, при рятувальних операціях, як сигнальний жезл на дорогах, особливо для сигналізування проїжджаючих авто в темний час доби. Також дифузор створює розсіяне червоне свічення яке необхідно для всіх туристів (червоне свічення не сліпить очі в темряві і працює як контурний світло. Ідеальний для роботи на природі, розбиття табору, установки чергового освітлення). Завдяки металевій кліпсі і темляк ліхтарі від Nitecore Україна з встановленим дифузором легко закріпити і використовувати як сигнальну лампу. При цьому одним легким рухом дифузор одягається і знімається з ліхтаря для зміни властивостей світла кишенькового ліхтаря під різні необхідні ситуації. Вкрай необхідний туристам, любителям активного відпочинку, велосипедистам і подорожуючим автостопом.
Дифузор сигнальний "крапля" для ліхтарів Nitecore NTW40 (40mm), червоний застосовується з ліхтарями: - Nitecore SRT7 Revenger (RGB) - Ліхтар Nitecore P15 - Ліхтар Nitecore P16 - Ліхтар P25 SMILODON - Ліхтар EA4 PIONEER - Ліхтар EA4 PIONEER, нейтрально білий - Ліхтар Nitecore MH25 (набір для мисливця) - Ліхтар Nitecore MH25 NIGHT BLADE
Зазначений вище список ліхтарів постійно оновлюється. Також варто зауважити що дифузор сигнальний "крапля" Nitecore NTW40, червоного кольору підходить до будь-яким іншим ліхтарям з розміром головної частини 39-41мм.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nitecore |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.018 кг |
| Длина корпуса | 185 мм |
| Комплектация | Диффузор |
| Материал корпуса | Пластик |
| Посадочное место | 40 мм |
| Тип | Аксессуары |
| Тип фонаря | Диффузоры |
| Цвет | Красный |
| Элемент питания | -3 |
- Цена: 256 ₴


